Puchar Camp 4×4 2015

Puchar Camp 4×4 Małe Jodło

EDYCJA 2015

Zapraszamy do rywalizacji o tytuł

” Terenowy Turysta Roku 2015 „

O Puchar Camp4x4 przez cały rok będzie walczyć każdy
uczestnik imprez organizowanych przez CAMP4x4.
Puchar oraz nagrodę główną może zdobyć
zarówno „Turysta” jak i  „Ciśnieniowiec”

puchar camp4x4 mały

 

Laureata wyłonimy na ostatniej imprezie roku 2015
( prawdopodobnie będzie to Ogólnopolska
Terenowa Integracja dla Choinki – Edycja Świętokrzyska )

Warunki uczestnictwa i zasady zdobywania punktów w eliminacjach:

5 punktów za udział w dowolnej imprezie odbywającej się na
CAMP4x4-Małe Jodło

Jeżeli impreza zawiera elementy rywalizacji
- dodatkowe 5 punktów za miejsce I
- dodatkowe 3 punkty za miejsce II
- dodatkowy 1 punkt  za miejsce III

Postanowiliśmy dodać do regulaminu dodatkowe warunki przyznawania punktów.
Od Majówki 2015 będziemy nagradzać widowiskowość oraz pomoc innym załogom.
W tych kategoriach można uzyskać 2 dodatkowe punkty pucharu Camp 4×4

O terminach imprez będziemy informowali
na naszej stronie internetowej w dziale Imprezy4x4
oraz na naszym profilu
www.facebook.com/camp4x4

Nagrodą Główną jest Puchar CAMP4x4 2015
oraz spawarka MMA Platinium 200A

spawarka

 

Model ARC 200 NEW
Źródło zasilania jednofazowe, ~220V±10%
Zakres regulacji prądu spawania 20-200 A
Maksymalny prąd spawania 200A
Cykl pracy 60%/160A
Stopień zabezpieczenia IP 21 S
Wymiary 200x320x120 mm
Waga 4,2 kg

 

ufundowana przez firmę

aktoolslogo
www.aktools.com.pl
27-200 Starachowice, ul. Bugaj 4 ( budynek D )
tel.kom: 668-007-507
e-mail: biuro@aktools.com.pl

Laureatem Pucharu CAMP4x4
Edycja 2014
Został Sebastian ( Basterix ) Łęcki

sebastian łęckijpg

—————————————————————————————————–
Aktualny ranking Pucharu CAMP4x4 2015

 

 

( dane z dnia 1 września 2015 )

Rycmon team 39 pkt
Adrian Galiński 34 pkt
Paulina Zło 32 pkt
Batman Team 29 pkt
Jakub Smolarek 25 pkt

Zbigniew Łata 23 pkt
Konrad Szczygielski 21 pkt
Andrzej Pożoga 18 pkt
Marcin Moskalik 17 pkt
Zbigniew Lipa 17 pkt
Grzmiący Rydwan 17 pkt.
Sylwester Przemyski 16 pkt
Marek i Hania Gładysz 15 pkt
Stanisław Kajdy KAJ Team 15 pkt
Ryba Team 14 pkt
Tomek Wójcik 12 pkt
Paweł i Julia Patrol 12 pkt
Kamil i Justyna XJ 12 pkt
Tomasz Szafrański 12 pkt.
Szydłowiec Patrol Team 12 pkt.
Rafał Poznański 11 pkt
Tomasz Cielebąk 10 pkt
Michał Czubaszek 10 pkt
Marcin Wojciechowski 10 pkt
Ireneusz Kuraś 10 pkt.
Mariusz Miękoś 10 pkt.
Paweł Letkiewicz 10 pkt.
Robert Krent 10 pkt
Adam Kołodziejczyk 10 pkt
Michał Kuciński 8 pkt
Kornel Konderak 8 pkt
Szydłowiec Patrol 8 pkt
Marcin Czaja 8 pkt.
Katafuriaty Team 8 pkt.
Patryk Godlewski 7 pkt
Sławomir Berkowski 7 pkt
Jan Lemanek 7 pkt.
Aktywni Wilkiem Team 7 pkt
Czarny Jastrząb 7pkt
Adrian Malinowski 6pkt.
Ryś i Wiewiór 6 pkt
Michał Stawiarski 6 pkt
Grzegorz Zachara 6 pkt.
Paweł Michalczewski 5 pkt
Przemysław Bernaś 5 pkt
Krzysztof Waniek 5 pkt
Tomasz Dyna 5 pkt
Leszek Przysucha 5 pkt
Robert Czarnecki 5 pkt
Piotr Szczepanek 5 pkt
Ryszard Łaski 5 pkt
Michał Wielichowski 5 pkt
Marcin Aplas 5 pkt
Grzegorz Winiarski 5 pkt
Dariusz Kowalski 5 pkt
Bolek Szenfeld 5 pkt
Mirek Godlewski 5 pkt
Piotrek Krokodyl 5 pkt
Dorota Romańska 5 pkt
Hudson Hornet 5 pkt
Marcin Kasprzak LR Disco I 5 pkt
Konrad Knap LR 5 pkt
Jacek Stopa i Kasia 5 pkt
Adamus Tychy LR Disco 5 pkt
Jerzy Czubacki LR Disco II 5 pkt
Wiktor Pajero 5 pkt
Paweł Suchocki Pajero 5 pkt
Paweł Letkiewicz 5 pkt
Dominik Niewadzi 5 pkt
Konrad Maciąg 5 pkt
Leszek Stępień 5 pkt.
Wiktor Misztak 5 pkt
Marek Kowalski 5 pkt
Jacek Ścisło 5 pkt.
Andrzej Górski 5 pkt
Karol Jagieło 5 pkt
Damian Nowakowski 5 pkt.
Mariusz Sołtysiak 5 pkt.
Robert Godziuk 5 pkt.
Paweł Woźniak 5 pkt.
Robert Gołębiowski 5 pkt.
Michał Nowak 5 pkt
Marcin Jurczyk 5 pkt.
Mariusz Dziubiński 5 pkt.
Michał Gogołowicz 5 pkt.
Sławomir Boczek 5 pkt.
Marek Pałka 5 pkt.
Michał Partyka 5 pkt.
Piotr Wojciechowski 6 pkt.
Daniel Hypś 5 pkt.
Robert Musiał 5 pkt.
Krzysztof Chrzanowski 5 pkt.
Dariusz Baran 5 pkt.
Mariusz Saj 5 pkt.
Waldemar Sekulski 5 pkt.
Biała Perła Team 10 pkt. 
Patnar Team 10 pkt.
Silver Star 5 pkt.
Stanisław Cwajda 5 pkt
Marcin Le Pian 5 pkt.
Rafał Drochomirecki 5 pkt
Krzysztow Presz 5 pkt.
Beata Jakubowska 5 pkt. 
Rafał Kijanka 5 pkt
 

—————————————————————————————————–

Zapaszamy do zabawy

 

 

Strony